Par mums

agronet.lv ofiss 1

     SIA „ KTB Stende” savu darbību uzsāka 2007. gada maijā, Talsu novada Stendes pilsētā. Darbības pirmsākumos uzņēmums saviem klientiem piedāvāja lielgabarīta lauksaimniecības tehniku un tās rezerves daļas. Vairāk, kā desmit darbības gadu laikā uzņēmums ir paplašinājis savu darbību dažādās jomās, piedāvājot saviem klientiem plašu produktu  (dārza, celtniecības, meža un lauksaimniecības tehniku, bitumena un metāla jumta segumus un to aksesuārus, ūdens noteksistēmas, akmeņogles, kokskaidu granulas, briketes un PVC logus) un pakalpojumu (dzelzceļu vagonu apstrāde, transporta pakalpojumi, dārza un celtniecības tehnikas nomu) klāstu. SIA „ KTB Stende” pārstāv KIPOR, STIGA, POWERPLUS, Oleo-Mac, AL-KO, WORD un OREGON produkciju. Vairāk ar mūsu piedāvāto produkciju un pakalpojumiem varat iepazīties mājas lapā www.ktbstende.lv.

Mūsu klientiem piedāvājam iespēju apskatīt un iegādāties produkciju arī mūsu veikalā Stendē, Stacijas ielā 25.

Pateicoties augstas kvalitātes servisam, spēcīgai komandai un radošam kolektīvam, SIA „KTB Stende” ieņēmusi stabilu vietu Latvijas uzņēmumu vidū, ieguvusi pastāvīgus klientus kā arī apliecinājusi sevi kā uzticamu sadarbības partneri.

Kāpēc Agronet.lv?

Jo Agronet.lv ir specializēts dārza, celtniecības un meža tehnikas veikals, kurš nodrošina lietas, kas nepieciešamas kārtīgam saimniekam.

Mūsu zinošie pārdevēji palīdzēs Jums izvēlēties pareizo tehniku Jūsu vajadzībām  vienā no lielākajiem dārza, celtniecības un agrotehnikas sortimentiem par pieņemamām cenām. Pieredzējuši tehnikas eksperti sniegs Jums bezmaksas konsultācijas (+371 26559956; +371 63220992), kā arī veiks tehnikas sagatavošanas darbus un tehnisko apkopi.

Visai  „ Agronet.lv”  nopirktajai tehnikai ir divu gadu garantija, nepieciešamības gadījumā tiks veikts garantijas un pēcgarantijas remonts, kā arī pastāv iespēja iegādāties rezerves daļas.

Mūsu uzņēmuma darbības pamatprincipi - profesionāli darbinieki, teicams serviss un apmierināti klienti.

 

Uzdod jautājumu! +
Ievadi savu vārdu un e-pastu un uzdod jautājumu