Par mums

draugiemtwitteryoutubeinstagram

    

      SIA „ KTB Stende” savu darbību uzsāka 2007. gada maijā, Talsu novada Stendes pilsētā. Darbības pirmsākumos uzņēmums saviem klientiem piedāvāja lielgabarīta lauksaimniecības tehniku un tās rezerves daļas. Vairāk, kā desmit darbības gadu laikā uzņēmums ir paplašinājis savu darbību dažādās jomās, piedāvājot saviem klientiem plašu produktu klāstu : dārza tehnika ( Motobloki, dārza frēzes, ģeneratori, pļaujmašīnas, aeratori, raideri, trimmeri, krūmgrieži, dzinēji u.t.t. ),  celtniecības tehnika, meža tehnika un lauksaimniecības tehnika, bitumena un metāla jumta segumus un to aksesuārus, ūdens noteksistēmas, akmeņogles, kokskaidu granulas un kokskaidu briketes, PVC un jumta logus) kā arī dzelzceļa vagonu apstrādes pakalpojumus. SIA „ KTB Stende” pārstāv KIPOR, STIGA, OLE0-MAC, AL-KO un WORLD produkciju. Ar mūsu piedāvāto produkciju un tās cenām, iespējams iepazīties mājas lapā www.ktbstende.lv.

Mūsu klientiem piedāvājam iespēju apskatīt un iegādāties produkciju arī mūsu veikalā Stendē, Stacijas ielā 25.

Pateicoties augstas kvalitātes servisam, spēcīgai komandai un radošam kolektīvam, SIA „KTB Stende” ieņēmusi stabilu vietu Latvijas uzņēmumu vidū, ieguvusi pastāvīgus klientus kā arī apliecinājusi sevi kā uzticamu sadarbības partneri.

Kāpēc Agronet.lv?

Jo Agronet.lv ir specializēts dārza, celtniecības un meža tehnikas veikals, kurš nodrošina lietas, kas nepieciešamas kārtīgam saimniekam.

Mūsu zinošie pārdevēji palīdzēs Jums izvēlēties pareizo tehniku Jūsu vajadzībām  vienā no lielākajiem dārza, celtniecības un agrotehnikas sortimentiem par pieņemamām cenām. Pieredzējuši tehnikas eksperti sniegs Jums bezmaksas konsultāciju uz vietas, kā arī veiks tehnikas sagatavošanas darbus un tehnisko apkopi.

Visai  „ Agronet.lv”  nopirktajai tehnikai ir divu gadu garantija, nepieciešamības gadījumā tiks veikts garantijas un pēcgarantijas remonts, kā arī pastāv iespēja iegādāties rezerves daļas.

Mūsu uzņēmuma darbības pamatprincipi - profesionāli darbinieki, teicams serviss un apmierināti klienti.

 

Kurzeme, Talsi, Talsos, Talsu novads, Talsu novadā, Tukums, Tukumā, Tukuma novads, Tukuma novadā, Kuldīga,
Kuldīgas novads, Kuldīgas novadā, Saldus, Saldū, Saldus novads, Saldus novadā, Ventspils, Ventspilī, Ventspils novads,
Ventspils novadā, Kandava, Kandavas novads, Kandavas novadā, Dundaga, Dundagas novads, Dundagas novadā, Brocēni,
Brocēnu novads, Brocēnu novadā, Sabile, Valdemārpils, Valdemārpilī.
Uzdod jautājumu! +
Ievadi savu vārdu un e-pastu un uzdod jautājumu