Trimmeris vai Krūmgriezis ?

STIGA zāles trimmeri un krūmgrieži ir lieliska izvēle zāliena, krūmu nolīdzināšanai un griešanai. Šie ergonomiskie, sabalansētie instrumenti nodrošina maksimālu komfortu un efektivitāti un ļauj jums izvēlēties, sev ērtāko, darba pozīciju, balstoties uz jūsu vajadzībām un izdarāmo uzdevumu.

Atšķirība starp zāliena apgriešanas iekārtām un krūmgriežiem ne vienmēr ir skaidra: konstrukcijā un detaļās tie ir ļoti līdzīgi, taču lietošana ir nedaudz atšķirīga. Lūk izskaidrojums:

ar zāles trimmeri,  jūs nolīdzinat zāliena malas (bieži vien pie žoga, dzīvžoga malām), piešķirot zālienam galīgo pieskārienu.

Krūmgrieži ir daudz spēcīgs instruments, kas tiek galā biezu veģetāciju, raupju zāli, nezālēm, un to var izmantot pļaujot garu zāli.

Bieži vien, krūmgriežiem komplektā nāk aprīkojums , lai palīdzētu lietotājam strādāt  mazāk nogurdinošā darba stāvoklī.

Kāda ir Jums nepieciešamā trimmera, krūmgrieža dzinēja tips?

Dzinēji var būt akumulatora tipa, elektriski un benzīna tipa: Jums nepieciešamais dzinējs ir atkarīgs no veicamā darba sarežģītībam, pļaušanas platības lieluma. Tā pat, jāpievērš uzmanība, kāda veida augsni vēlaties pļaut, ja ta sir piemājas zālājs, tad Jums nepieciešams parastais trimmeris, ja platība, kuru nepieciešams nopļaut ir maza, piemēram, nepieciešams nolīdzināt zāli pie žoga, kur īpašuma platība nepārsniedz 1 ha, Jums pietiek ar elektrisko trimmeri, kas paredzēts lietotājiem, kas meklē klusu, bezvadu instrumentu malu griešanai, šeit derēs elektriskais trimmeris Stiga SGT 600.   Ja platība ir lielāka, vai nevēlaties liekas problēmas ar vadu, pagarinātāju vilkšanu līdzi, derēs gan benzīna, gan akumulatora trimmeri, protams, jāseko līdzi pļaušanas platībai, jo akumulatora lādētāji strādā no 20 min līdz 2 h ar vienu uzlādes reizi, mazām pļaušanas platībām derēs  STIGA SGT 500 AE.

Benzīna trimmeri / krūmgrieži

Pieejamas dažādas jaudas modeļi: Visi STIGA benzīna trimmeri un krūmgrieži ir ergonomiski, sabalansēti un ērti instrumenti, kas nodrošina maksimālu efektivitāti, pat ja jūs saskaraties ar smagiem darba apstākļiem, piemēram, ļoti biezu veģetāciju un neapstrādātu zāli. 
Ideāli piemērots kā mazām, tā lielām platībām. Dažiem modeļiem ir apvienota vārpsta, kas nodrošina labāku griešanu ap puķu dobēm un šķēršļiem.

 

 

15.07.2019
Uzdod jautājumu! +
Ievadi savu vārdu un e-pastu un uzdod jautājumu